5 sierpnia 2021

Sukces wolontariuszy

25 maja 2021, na Zamku Królewskim odbyła się Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, na którą przybyli Pani Joanna Fabisiak, posłanka na Sejm RP i prezes Fundacji „Świat na Tak”, p.  Wiceprezydent Renata Kaznowska, Burmistrzowie warszawskich dzielnic oraz laureaci i wyróżnieni w stołecznej edycji. Wśród humorystycznych występów grupy teatralnej, śpiewu i wierszy opisujących działalność wolontariuszy, przyszedł czas na wręczanie nagród. W zaszczytnym gronie trzech laureatów znalazł się także nasz klub „oSTOja”. Jury konkursu dostrzegło zaangażowanie naszych uczniów, nauczycieli i rodziców w niesieniu pomocy potrzebującym. Wiemy, że ten sukces jest naszym wspólnym dziełem, dlatego dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą działalność, poświęcają swój czas i dzielą się dobrem. Brawo MY!!! (EF)