17 maja 2021

Razem dla Ikera!

Pomaganie to nasza specjalność. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Tym razem zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w Wiosennej Aukcji Charytatywnej. Będzie to licytacja rękodzieła wykonanego przez naszych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Każdy może dać coś od siebie i podzielić się swoim talentem. Obrazy, stołki, zakładki… Bransoletki, domowe ciasto, kiszone ogórki lub konfitury… Co kto potrafi i co kto może. A wiemy z doświadczenia, że RAZEM możemy dużo! Aukcja odbędzie się na Teamsach szkolnych w dniach 12-18 kwietnia. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Naszym celem jest zebranie środków na ufundowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Ikera- syna p. Magdy Murillo, która przez wiele lat uczyła języka hiszpańskiego w naszej szkole. Zapraszamy do zapoznania się z historią Ikera – obejrzenia filmu i odwiedzenia stron:

https://ikermurillo.blogspot.com/?m=1&fbclid=IwAR2LHwTYdI7VUiTzdiaO2aWFVsJUiPk6H5DXxQpZUsuP1pfzEPBIdHzjWDM

https://www.facebook.com/Iker-Murillo-165570123477791/

Znowu bądźmy RAZEM!

RAZEM dla IKERA!