17 maja 2021

Wesprzyj naszą szkołę

Szanowni Państwo,

Zbliża się termin rozliczeń 1% z naszych podatków dochodowych, chcemy Państwa poprosić o przekazanie swojego 1% na rzecz Naszej Szkoły.

Co roku, nasza szkoła właśnie za pieniądze zebrane z 1% może dodatkowo wyposażyć sale w sprzęt i materiały edukacyjne lub zrobić remont. Środki otrzymane od Państwa w zeszłym roku to ponad 36 tys. PLN, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Zostały przeznaczone w większości na zakup laptopów dla nauczycieli, pierwsza część sprzętu została zakupiona jeszcze podczas wakacji, a druga przed zamknięciem szkół w październiku 2020 roku.

Sposób wydatkowania 5 tys. PLN zależy od Państwa, te pieniądze czekają na wybór zgłoszenia w ramach budżetu partycypacyjnego. Po zakończonym już etapie zgłoszeń nastąpi etap głosowania i to po nim dowiemy się, jak zostaną wydatkowane pieniądze. Zapraszamy do głosowania – szczegóły niedługo przedstawi nam komisja, która sprawdza teraz wnioski.

Liczymy na Państwa ofiarność, chcemy aby budżet partycypacyjny za rok miał swoją drugą edycję i aby to Państwo: Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, mieli wpływ na wydatkowanie tych pieniędzy. Zachęcamy do wpłacania 1%.

KRS 0000013847

To nr KRS pod którym działa, jako organizacja pożytku publicznego – Samodzielne Koło Terenowe nr 162 Społecznego Towarzystwa Oświatowego prowadzące naszą szkołę.

Z góry dziękujemy za każdy 1%

Z wyrazami szacunku
Zarząd SKT nr 162