17 maja 2021

Zajęcia dodatkowe kl. 1-3 w planie hybrydowym

Szanowni Państwo,
w poniższej tabeli jest zaktualizowany wykaz zajęć dodatkowych dla klas 1-3. Cześć zajęć już się rozpoczęła.

Prosimy o dokonywanie zapisów na zajęcia poprzez kontakt z prowadzącym (Librus).

W przypadku zajęć z piłki nożnej oraz z tańców proszę się kontaktować poprzez email lub telefon.

Proszę także brać pod uwagę ograniczenia ilościowe związane z pandemią. W przypadku dużej liczy chętnych na dane zajęcia będziemy szukać możliwych rozwiązań. Nowe zajęcia rozpoczną się od 15 lutego 2021.

Kółka zainteresowań, certyfikaty

Nauczyciel Nazwa zajęć Dla klas Dzień, godzina, sala Uwagi
Izabela Starzec Cyberek 2abc PT 14:15-15:00
Anna Sadłoń Certyfikat Starters 3ab PT 14:15-15:00
Beata Kopczyńska Zabawy matematyczne 1ab ŚR 14:15-15:00
Justyna Obzejta Wesołe nutki 1, 2, 3 WT 14:15-15:00
Anna Wocial Zajęcia kulinarne 1, 2, 3 PON 15:05-16:35
Anna Wocial Zajęcia kulinarne 1, 2, 3 WT 15:05-16:35
Anna Wocial Zajęcia kulinarne 1, 2, 3 ŚR 15:05-16:35
Anna Wocial Zajęcia kulinarne 1, 2, 3 PT 15:30-17:00
Anna Wocial Zajęcia plastyczne 1, 2, 3 PT 14:00-15:30
Danuta Gniazdowska-Bielik Scrabble 2abc CZW 14:05-14:50
Danuta Gniazdowska-Bielik Scrabble 3ab PT 14:05-14:50
Małgorzata Janczak-Hulewicz Certyfikat Starters 3a ŚR 14:15-15:00
Małgorzata Janczak-Hulewicz Certyfikat Starters 3b ŚR 15:05-15:50
Marlena Urbańczyk-Tryc Story Time czytamy w j. ang. 2 WT 7:30-8:15
Andrzej Hulewicz Spiel & Spaβ 2ab PON 14:15-15:00
Antonio López Fernadez Gry w j. hiszp. 1ab PT 14:15-15:00
Antonio López Fernadez Gry w j. hiszp. 2abc PN 14:15-15:00
Lidia Rymuszka Figle matematyczne 2a ŚR 14:15-15:00
Lidia Rymuszka Figle matematyczne 2bc ŚR 15:15-16:00
Krystian Kuźmicz Szachy 1ab, 2abc PON 15:15-16:00 płatne
Krystian Kuźmicz Szachy 1a, 1b ŚR 14:15-15:00 płatne
Krystian Kuźmicz Szachy 2abc, 3ab ŚR 15:15-16:00 płatne
Damian Rybacki Piłka nożna 1, 2, 3 WT 16:15-17:45 płatne, zapisy: kalina@obozy-sportowe.info  609 104 659
Paulina Mrozińska Taniec 1, 2 WT 14:20-15:05 płatne, zapisy: mrozinska.paulina1@gmail.com  516 858 620
Paulina Mrozińska Taniec 1, 2, 3 ŚR 14:20-15:05 płatne, zapisy: mrozinska.paulina1@gmail.com  516 858 620
Paulina Mrozińska Taniec 2, 3 CZ 14:20-15:05 płatne, zapisy: mrozinska.paulina1@gmail.com  516 858 620
Agnieszka Wyzińska JuJitsu 1, 2, 3 PN 15:15-16:00 płatne, zapisy: agnieszkawyzinska@op.pl 660 799 536

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do konkursów

Nauczyciel Nazwa zajęć Dla klas Dzień, godzina, sala Uwagi
Beata Kopczyńska Zajęcia wyrównawcze 1a CZW 7:30-8:15
Beata Kopczyńska Przygotowanie do konkursów 1a PT 14:15-15:00
Danuta Gniazdowska-Bielik Zajęcia wyrównawcze 1b CZW 13:05-13:50
Małgorzata Makowska Zajęcia wyrównawcze 2b ŚR 7:30-8:15
Małgorzata Makowska Przygotowanie do konkursów 2b CZW 7:30-8:15
Lidia Rymuszka Przygotowanie do konkursów 2bc PON 7:30-8:15
Lidia Rymuszka Przygotowanie do konkursów 2a ŚR 7:30-8:15
Lidia Rymuszka Zajęcia wyrównawcze 2a WT 7:30-8:15
Ewa Korczakowska Przygotowanie do konkursów 3b CZW 7:30-8:15
Sara Ludwig Przygotowanie do konkursów- kangur 2c PT 7:30-8:15