5 marca 2021

Wykaz konkursów punktowanych

Wykaz konkursów i zawodów dających punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych
źródło: www.kuratorium.waw.pl

Lp Pełna nazwa/tytuł konkursu: Nazwa organizatora konkursu: Miejscowość: Ulica, nr: Typ: Zasięg:
1 Stulecie Odzyskania Niepodległości Bitwy Warszawskiej 1920 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół i Placówek Edukacyjno-Wychowawczych Miasta Ząbki Ząbki Kościelna 2 wiedzy wojewódzki
2 Żoliborski Konkurs Recytatorski Jerzego Ficowskiego Fundacja Piwnica Poetycka ENS na rzecz Kultury i Dziedzictwa Narodowego Warszawa Wspólna Droga 31m1 artystyczny powiatowy
3 Konkurs Językowy JUNIOR dla uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej Zespół Szkół Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza Płock Kobylińskiego 25 wiedzy powiatowy
5 Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Dla Uczniów Klas Drugich i Trzecich Szkoły Podstawowej Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 Legionowo Jagiellońska 67 wiedzy powiatowy
6 Miejski Konkurs Ortograficzny “Mistrz Ortografii” klas III i VII o zasięgu powiatowym i polonijnym Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku Płońsk Wyspiańskiego 4 wiedzy powiatowy
7 Mazowiecka Liga Bladecross Fundacja “Rolki dla każdego” Warszawa Pileckiego 104/53 sportowy wojewódzki
9 Konkurs na najlepszą gazetkę szkolną województwa mazowieckiego Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie Warszawa Ostródzka 175 wiedzy wojewódzki
10 Powiatowy Turniej Matematyczno – Informatyczno – Przyrodniczy “Tęga Głowa”; dla uczniów klas 7 i 8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 Legionowo Jagiellońska 67 wiedzy powiatowy
11 Powiatowy Konkurs Gramatyczny ,,Na językach”; dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 Legionowo Jagiellońska 67 wiedzy powiatowy
14 Konkurs Piosenki Obcojęzycznej “Śpiewająco” LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku Płock Małachowskiego 1 artystyczny powiatowy
15 ODKRYJ LEKTURY … NA NOWO. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci Książenice Mazowiecka 87a artystyczny wojewódzki
17 Życie Działalność oraz Twórczość Józefa Piłsudskiego Szkoła Podstawowa nr 189 im. Marszałka Piłsudskiego z Oddziałami Integracyjnymi Warszawa Dwóch Mieczy 5 wiedzy powiatowy
20 Konkurs Języka Angielskiego Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu Przasnysz Szosa Ciechanowska 6 wiedzy powiatowy
21 Konkurs Języka Rosyjskiego Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu Przasnysz Szosa Ciechanowska 6 wiedzy powiatowy
22 Konkurs Matematyczny Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu Przasnysz Szosa Ciechanowska 6 wiedzy powiatowy
23 Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda Fundacja “SŁOWO” Rumia Derdowskiego 23 wiedzy wojewódzki
24 Powiatowy Konkurs Ekologiczny ,,Myśl globalnie – działaj lokalnie”; dla klas VII – VIII szkół podstawowych z powiatu legionowskiego Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 Legionowo Jagiellońska 67 wiedzy powiatowy
28 Warszawski Konkurs Historyczny “Od konstytucji marcowej do kwietniowej” Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa Walerego Sławka 9 wiedzy powiatowy
29 Warszawski Konkurs Biologiczny “Moda na zdrowie” Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa Walerego Sławka 9 wiedzy powiatowy
30 Warszawski Konkurs Matematyczny “Matematyka z X” Szkoła Podstawowa nr 4 Warszawa Walerego Sławka 9 wiedzy powiatowy
31 Międzynarodowy Konkurs Historyczny “Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości” – “Odkrywamy naszą historię” Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego Kobyłka Słowackiego 8 artystyczny międzynarodowy
32 Konkurs Kolęd i Pastorałek im. Pawła Buczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim Ożarów Mazowiecki Szkolna 2 artystyczny powiatowy
33 Powiatowy Konkurs Plastyczny – Tajemnice przyrody Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Piaseczno Szpitalna12 artystyczny powiatowy
36 Integracyjne Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Szkół w Wioślarstwie Halowym “Aviron Dans La Fontaine” Akademicki Związek Sportowy, Polsko-Francuska Niepubliczna Podstawowa La Fontaine oraz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego Warszawa Kredytowa 1A sportowy międzynarodowy
37 Kaligram – bajki La Fontaine’a Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa “La Fontaine” Warszawa Wandy Rutkiewicz 2 artystyczny ogólnopolski
38 Ogólnopolski Konkurs Bliżej pszczół Fundacja Rozowju Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II Lublin Al. Racławickie 14 wiedzy ogólnopolski
39 V Wojewódzki Konkurs Literacki “W krainie moich marzeń” Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej “Krybar” Warszawa Drewniana 8 artystyczny wojewódzki
40 Warszawski Konkurs Wokalny „WARSZAWA W PIOSENCE” Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej “Krybar” Warszawa Drewniana 8 artystyczny powiatowy
41 Festiwal Patriotyczny w Pamiątce Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Górskiego w Pamiątce Kopana Anieli i Wojciecha Górskich 3 artystyczny wojewódzki
42 Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki “Twórczość ks. Jana Twardowskiego widziana oczami dziecka” Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie Pruszków Wapienna 2 artystyczny ogólnopolski
43 Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „TYGRZYK” XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida Warszawa Obozowa 60 wiedzy ogólnopolski
45 „MINI KONKURS- MAXI WIEDZA. KONKURS WIEDZY LITERACKIEJ” W RAMACH WARSZAWSKIEGO FESTIWALU JĘZYKA ROSYJSKIEGO (we współpracy z WCIES) XXI Liceum Ogólnokształcące Warszawa Grójecka 93 wiedzy powiatowy
46 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – KRAJOZNAWCZY w ramach WARSZAWSKIEGO FESTIWALU JĘZYKA ROSYJSKIEGO (we współpracy z WCIES) LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu “Zośka” Warszawa Garbińskiego 1 artystyczny powiatowy
47 REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Garbatka-Letnisko Hanki Lewandowicz 2 artystyczny powiatowy
48 Międzyszkolny Konkurs Literowania w Języku Angielskim “Spelling Bee” Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 “Szkoła Marzeń” Piaseczno Zielona,14 wiedzy powiatowy
49 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal” Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów Warszawa Puszczyka 2 lok. 2 wiedzy wojewódzki
50 Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Szkoła Podstawowa nr 4 im Józefa Piłsudskiego Otwock Szkolna 31 wiedzy powiatowy
52 Karaoke z Beatelsami Szkoła Podstawowa nr 4 im Józefa Piłsudskiego Otwock Szkolna 31 artystyczny powiatowy
53 Pocztówka Wielkanocna Wawerskie Centrum Kultury filia Anin Warszawa Poprzeczna 13 artystyczny powiatowy
54 Palma wielkanocna Wawerskie Centrum Kultury filia Anin Warszawa Poprzeczna 13 artystyczny powiatowy
56 Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w tabliczce mnożenia Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowa 1 wiedzy powiatowy
57 Zawody matematyczne Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ciechanowie Ciechanów Henryka Sienkiewicza 33 wiedzy wojewódzki
58 „Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera na próbę” Szkoła Podstawowa nr 1 im Józefa Piłsudskiego Piaseczno Świętojańska 18 artystyczny powiatowy
59 Warszawski Konkurs Piosenki Rosyjskiej w ramach Warszawskiego Festiwalu Języka Rosyjskiego (we współpracy z WCIES) III Liceum Ogólnokształcące im. gen Józefa Sowińskiego Warszawa Rogalińska 2 artystyczny powiatowy
60 Ogólnopolski Konkurs na opowiadania o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego Polski Komitet Olimpijski Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 4 wiedzy ogólnopolski
61 Powiatowy Konkurs Recytatorski Szkoły Aktywności Twórczej w Zielonce dla uczniów szkół podstawowych ,,Nie wszystek umrę – w hołdzie bohaterom II wojny światowej” Fundacja Wychowanie Przez Sztukę Zielonka Krzywa 10 artystyczny powiatowy
62 Powiatowy Konkurs Ortograficzny Stowarzyszenie O UŚMIECH UCZNIA przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. J.Korczaka w Błoniu Błonie Narutowicza 21 wiedzy powiatowy
63 Wśród mitów greckich – konkurs mitologiczny Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki Warszawa Michała Kajki 80/82 wiedzy powiatowy
65 Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku Otwock Szkolna 31 wiedzy powiatowy
66 Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego Kobyłka Słowackiego 8 artystyczny międzynarodowy
68 Powiatowy Konkurs Matematyczny Przygoda z matematyką Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego Otwock J. Słowackiego 4/10 wiedzy powiatowy
70 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny “Sigma” Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja Warszawa Ożarowska 69 wiedzy powiatowy
71 Międzyszkolny Quiz Realioznawczy Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 im. R. Schumana Fundacji Primus Warszawa Zoltana Balo 1 wiedzy powiatowy
72 Międzynarodowy Polsko-Ukraiński Konkurs Literacko-Plastyczny “Poznaj Mój Kraj” Szkoła Podstawowa nr 267 Warszawa Braci Załuskich, 1 artystyczny międzynarodowy
73 Turniej Tenisa Ziemnego Szkół Podstawowych powiatu mińskiego Uczniowski Klub Sportowy KS Sulejówek Sulejówek Ignacego Jana Paderewskiego 29 sportowy powiatowy
74 Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „Warsiaska nawijka” Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Inspiracja” Warszawa Mehoffera, 90 wiedzy powiatowy
75 Konkurs Lingwistyczny z Języka Niemieckiego Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Warszawa Traktorzystów 16 wiedzy wojewódzki
77 „ENGLISH – THE PASS TO THE FUTURE” Liceum Ogólnokształcące Nr III w Otwocku Otwock Słowackiego 4/10 wiedzy powiatowy
78 Warszawska Liga Debatancka dla szkół podstawowych XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie Warszawa Nowowiejska 37a wiedzy powiatowy
79 Ogólnopolski Konkurs Literacki „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego” Muzeum Górnośląskie Bytom pl. Jana III Sobieskiego 2 artystyczny ogólnopolski
81 Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia “Trzymaj Formę” Dział Edukacji Warszawa Targowa 65 wiedzy ogólnopolski
84 Konkurs “I ty możesz zostać baśniopisarzem” Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu Radom Batalionów Chłopskich 16 artystyczny ogólnopolski
86 Mazowiecki Konkurs Historyczny “Kampania wrześniowa 1939 roku oczami młodzieży” Szkoła Podstawowa nr 380 Warszawa oraz Sołeczna Rada Kombatancka przy Burmistrzu Dzielnicy Targówek Warszawa Krasiczyńska 4/6 wiedzy wojewódzki
88 Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego “Jeder gegen Jeden” Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica w Żyrardowie Żyrardów Kacperskiej 6b wiedzy powiatowy
89 Konkurs matematyczno – fizyczny Jagiellończyk Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły Płock 3 Maja 4 wiedzy powiatowy
90 Regionalny Konkurs Historyczny POLSKA JAGIELLONÓW Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły Płock 3 Maja 4 wiedzy powiatowy
91 Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły Płock 3 Maja 4 wiedzy powiatowy
92 POLUBIĆ POEZJĘ WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO- UCZNIA PŁOCKIEJ JAGIELLONKI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły Płock 3 Maja 4 artystyczny powiatowy
93 „Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii” Społeczne Towarzystwo Oświatowe Warszawa Nowy Świat 39 artystyczny wojewódzki
94 Konkurs Fizyczny Foton L.O. im Marsz. Stanisława Małachowskiego Płock Małachowskiego 1 wiedzy powiatowy
96 Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym Polski Związek Tańca Sportowego Warszawa Ciołka 12/410 sportowy ogólnopolski
97 Puchar Polski w Tańcu Sportowym Polski Związek Tańca Sportowego Warszawa Ciołka 12/410 sportowy ogólnopolski
98 Ursynowski Turniej Tańca Sportowego Polski Związek Tańca Sportowego Warszawa Ciołka 12/410 sportowy powiatowy
99 Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa Polski Związek Tańca Sportowego Warszawa Ciołka 12/410 sportowy powiatowy
100 Konkurs Plastyczny Karta Świąteczna W ramach Warszawskiego Festiwalu Języka Rosyjskiego (we współpracy z WCIES) Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza Warszawa Kowieńska 12/20 artystyczny powiatowy
102 Konkurs Języka Niemieckiego “Grammatik – Rektion der Verben” Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Warszawa Traktorzystów 16 wiedzy wojewódzki
103 Konkurs Języka Niemieckiego “Landeskunde Deutschsprachiger Länder” Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Warszawa Traktorzystów 16 wiedzy wojewódzki
104 Konkurs wiedzy “London in my pocket” Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Inspiracja” Warszawa Mehoffera, 90 wiedzy powiatowy
105 Interdyscyplinarny konkurs “Uliczkę znam w Barcelonie” Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Inspiracja” Warszawa Mehoffera, 90 wiedzy powiatowy
106 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych “Odpowiednie dać obce słowo” XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie;Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy Warszawa Grójecka 93 artystyczny wojewódzki
108 Dzieci filozofują Szkoła Podstawowa nr 267 Warszawa Braci Zasłuskich 1 wiedzy ogólnopolski
109 Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym “Rhymes and Songs Festival” Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. I. Gałczyńskiego w Warszawie Warszawa Balkonowa 4 wiedzy ogólnopolski
110 Ogólnopolski Konkurs Projektów Szkolnych w Języku Obcym: HISZPAŃSKI/ NIEMIECKI/ ANGIELSKI Para entender un país no basta con verlo, hay que conocerlo Um ein Land zu verstehen, reicht es nicht, es zu sehen, es ist nötig, es zu kennen Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 11 STO Warszawa Toruńska 23 wiedzy ogólnopolski
111 Warszawski Konkurs Recytatorski “Śmiechu mi trzeba” Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 im. Astrid Lindgren Warszawa Żwanowiecka 46/50 artystyczny wojewódzki
112 Powiatowy Konkurs Ortograficzny ,,Mistrz ortografii” Szkoła Podstawowa im. doktora Mateusza Chełmońskiego Adamowizna Osowiecka 33 wiedzy powiatowy
113 Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności Liga Zadaniowa Krasiniak Stowarzyszenie Wychowanków i Wychowawców I Liceum Ogólnokształcącego w Ciechanowie „IRYDION” oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie Ciechanów 17 Stycznia 66 wiedzy powiatowy
114 FLY to PET Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge PL 214 City College Radom Żeromskiego 33 wiedzy powiatowy
115 Konkurs Języka Angielskiego YLE Movers dla klas V Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge PL 214 City College Radom Żeromskiego 33 wiedzy powiatowy
116 Konkurs Języka Angielskiego FLY to PET dla klas VIII Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge PL 214 City College Radom Żeromskiego 33 wiedzy powiatowy
117 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL – Lieder Wettbeerb Szkoła Podstawowa z OI nr 354 w Warszawie, PSNJN O./Warszawa, Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta Warszawa Otwocka 3 artystyczny ogólnopolski
118 Turniej Ekologiczny “Przyszłość ekologiczna powiatu kozienickiego i zwoleńskiego” Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Garbatka -Letnisko Hanki Lewandowicz 2 wiedzy powiatowy
119 Corrida – konkurs ortograficzny Społeczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy STO Warszawa Bachmacka 3 wiedzy wojewódzki
121 Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych (wszystkie dyscypliny) Powiat Otwocki, Biuro Kultury i Promocji Otwock Górna 13 sportowy powiatowy
122 Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż Milanowskie Towarzystwo Edukacyjne Milanówek Brzozowa 1a sportowy wojewódzki
123 Warszawski Konkurs Mitologiczny Szkoła Podstawowa nr 359 Warszawa Promienista, 12a wiedzy powiatowy
125 Chemia i fizyka w fotografii Zespół Szkół nr 17 Warszawa Promienista, 12a artystyczny powiatowy
126 Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego Zespół Szkół nr 17 Warszawa Promienista, 12a wiedzy wojewódzki
127 1 z 9 – Ekologia z ochroną Środowiska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowa 1 wiedzy powiatowy
128 Powiatowy Konkurs Krasomówczy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowa 1 wiedzy powiatowy
129 Powiatowy Konkurs Matematyczny Młody Myśliciel Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowa 1 wiedzy powiatowy
130 Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowa 1 artystyczny powiatowy
131 Powiatowy Konkurs Matematyczny Mały Pitagoras Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim Ożarów Mazowiecki Szkolna 2 wiedzy powiatowy
133 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY TYGRZYK XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie Warszawa Obozowa 60 wiedzy ogólnopolski
134 Mistrzostwa Polski w Obliczeniach na Sorobanie Zespół Szkolny w Cegłowie Cegłów Poprzeczna 27 wiedzy ogólnopolski
141 Warszawska Olimpiada Młodzieży (wszystkie dyscypliny) Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego Warszawa Szanajcy 17/19 sportowy powiatowy
143 Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (wszystkie dyscypliny) Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego Warszawa Szanajcy 17/19 sportowy wojewódzki
144 Powiatowy Konkurs Polonistyczny “Zakochani w literaturze” Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki Bartniaka 13a wiedzy powiatowy
145 Powiatowy Konkurs Biologiczny Szkoła Podstawowa nr 8 im.1Warszawskiej Dywizji Piechoty Legionowo Zegrzyńska 3 wiedzy powiatowy
146 Powiatowy Maraton Chemiczny Szkoła Podstawowa nr 8 im.1Warszawskiej Dywizji Piechoty Legionowo Zegrzyńska 3 wiedzy powiatowy
153 Mistrzostwa Polski Juniorów w taekwondo olimpijskim, Puchar Polski w taekwondo olimpijskim, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w taekwondo olimpijskim Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego Warszawa Nowowiejska 5 sportowy ogólnopolski
156 Puchar Świata w taekwondo olimpijskim, Polish Open – turniej taekwondo olimpiskiego Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego Warszawa Nowowiejska 5 sportowy międzynarodowy
159 Mistrzostwa Polski w pływaniu Polski Związek Pływacki Warszawa Marymoncka 34 sportowy ogólnopolski
160 Grand Prix w pływaniu Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki Warszawa Rozbrat 26 sportowy wojewódzki
161 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w pływaniu Polski Związek Pływacki Warszawa Marymoncka 34 sportowy wojewódzki
163 Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu Polski Związek Pływacki Warszawa Marymoncka 34 sportowy ogólnopolski
164 Od Młodzika do Olimpijczyka – Ogólnopolskie zawody pływackie Akademicki Związek Sportowy Warszawa Szpitalna 5/19 sportowy ogólnopolski
165 Mazowieckie Igrzyska Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego Warszawa J.Szanajcy 17/19 sportowy wojewódzki
166 Puchar Polski w biathlonie/w biathlonie letnim, Mistrzostwa Polski w biathlonie/w biathlonie letnim Polski Związek Biathlonu Katowice Kościuszki 84 sportowy ogólnopolski
170 Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Matematyczny Wszechświat” Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki Bielsko-Biała Legionów 25 artystyczny ogólnopolski
173 KONKURS RECYTATORSKI I WOKALNY IM. K. I. GAŁCZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIE STRASNA ZABA Płochocin LIPOWA 3 artystyczny wojewódzki
174 OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNO-LITERACKI “II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” Szkoła Podstawowa Nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu Racibórz Słowackiego 48 wiedzy ogólnopolski
175 WOJEWÓDZZKI KONKURS “PIOSENKI NASZYCH RODZICÓW” STOWARZYSZENIE STRASNA ZABA Płochocin LIPOWA 3 artystyczny wojewódzki
178 POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 im. 1 WDP w LEGIONOWIE Legionowo Zegrzyńska 3 wiedzy powiatowy
181 Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny Mistrz Pióra i Pędzla Zespół Szkół Nr 3 w Legionowie Legionowo Broniewskiego 7 artystyczny powiatowy
182 Festiwal Twórczości Zbigniewa Herberta XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Herberta Warszawa Fundamentowa 38/42 artystyczny wojewódzki
184 “The International Speaking Contest” Podstawowa Szkoła Międzynarodowa Warszawa Jagielska, 2 wiedzy powiatowy
185 “The International Spelling bee Contest” Podstawowa Szkoła Międzynarodowa Warszawa Jagielska, 2 wiedzy powiatowy
186 Powiatowy Konkurs Biologiczny “Organizm człowieka i jego zdrowie” dla uczniów klas VII szkół podstawowych z Radomia i powiatu radomskiego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Radomiu Radom Miła 18 wiedzy powiatowy
188 Matematyka Bez Granic WMIE Uniwersytet Zielonogórski Zielona Góra Szafrana 4a wiedzy międzynarodowy
189 Wojewódzki Konkurs Ortograficzny “Ortografia na medal” Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów Warszawa Puszczyka 2 lok. 2 wiedzy wojewódzki
190 Warszawski Konkurs Czytelniczy “Magia lektur” Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera Warszawa Turmoncka 20 wiedzy powiatowy
191 Puchar Kryształowa Kula – mistrzostwa Warszawy szkół podstawowych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa Warszawa Jerzego Zaruby 2 sportowy powiatowy
192 Konkurs Matematyczny St@ś XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica Warszawa Nowowiejska 37a wiedzy powiatowy
194 Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA Dom Kultury „Włochy” Warszawa Bolesława Chrobrego 27 artystyczny wojewódzki
195 Mazowiecki Konkurs Biologiczny NUCLEUS XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Warszawie Warszawa Wolność 1/3 wiedzy wojewódzki
197 Warszawski Konkurs Wiedzy o Filmie XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta Warszawa Fundamentowa 38/42 wiedzy powiatowy
198 Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 Legionowo Targowa wiedzy powiatowy
199 Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym Armii Krajowej i Szarych Szeregach Muzeum Historyczne Legionowo Mickiewicza 23 wiedzy powiatowy
200 “Z ortografią na Ty” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Kasińskiego Chotomów Partyzantów 124 wiedzy powiatowy
201 Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza Zespół Placówek Oświatowych w Sypniewie Sypniewo Broniewskiego 2a artystyczny powiatowy
202 Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej “Co nam w duszy gra” Zespół Placówek Oświatowych w Sypniewie Sypniewo Broniewskiego, 2a artystyczny powiatowy
203 Powiatowy Konkurs Historyczny im. Anny Milewskiej-Nesterowicz Szkoła Podstawowa w Gąsewie Poduchownym Gąsewo Poduchowne Reymonta 12 wiedzy powiatowy
204 Powiatowy Konkurs Polonistyczny “Licz się ze słowami” Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Legionowo Zegrzyńska 3 wiedzy powiatowy
211 Międzyszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu Józefosław Kameralna 11 artystyczny wojewódzki
212 Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Legionowskiego Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo Targowa 22 wiedzy powiatowy
214 Konkurs Matematyczny Małachowiak Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka St. Małachowskiego Płock Małachowskiego 1 wiedzy wojewódzki
218 Finał Nestle Cup Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyka dla Każdego/Ogólnopolskie Zawody halowe Lekkoatletyka Dla Każdego/Drużynowe Mistrzostwa Polski U20 o Puchar im. Stanisława Szyszyły Polski Związek Lekkiej Atletyki Warszawa Mysłowicka 4 sportowy ogólnopolski
222 Mistrzostwa Warszawy w Lekkoatletyce/MISTRZOSTWA WARSZAWY MŁODZIKÓW – ZAWODY LDK Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki Warszawa Piaseczyńska 71 sportowy powiatowy
225 OGÓLNOPOLSKI MITYNG LEKKOATLETYCZY U16 i U14 PAMIĘCI IRENY SZEWIŃSKIEJ Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń Toruń Gen. Józefa Bema 23/29 sportowy ogólnopolski
226 Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 w Lekkiej Atletyce UKS Filipides Teresin Teresin Al. XX – lecia 32 sportowy wojewódzki
227 „MÓJ POMYSŁ NA WIERSZ ROSYJSKI” w ramach WARSZAWSKIEGO FESTIWALU JĘZYKA ROSYJSKIEGO (we współpracy z WCIES) Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy Warszawa Edwarda Dembowskiego 9 artystyczny powiatowy
229 Powiatowy Konkurs Matematyczny “Stożek” CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa Solipska 17/19 wiedzy powiatowy
230 Międzyszkolna Liga Przedmiotowa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku Płock Kosoobudzkiego 7 wiedzy powiatowy
236 Konkurs Językowy Poezji i Teatru Wers wspólna Europa razem na scenie Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im.Janusza Korczaka Warszawa Nowy Świat 21a artystyczny powiatowy
239 Powiatowy Konkurs Profilaktyczny „ Młodzi kontra używki-nikotyna” Szkoła Podstawowa w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach im. Ks Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nowe Grochale 40 wiedzy powiatowy
243 Ogólnopolski Konkurs Poetycki “ZŁOTA BIEDRONKA” Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks. Jana Twardowskiego w Warszawie Warszawa Tkaczy 27 artystyczny ogólnopolski
244 Powiatowy Konkurs Literacki “Henryki. Przez słowa do serca” I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku Płońsk Płocka 56 artystyczny powiatowy
248 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Taekwondo Olimpijskiego Warszawa Marymoncka 34/43 sportowy wojewódzki
250 Mistrzostwa Mazowsza w taekwondo olimpijskim Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego Warszawa Nowowiejska 5 sportowy powiatowy
251 Mistrzostwa Polski w Pięcioboju Nowoczesnym/Puchar Polski w Pięcioboju Nowoczesnym/Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w pięcioboju nowoczesnym Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego Warszawa Marymoncka 34/36 sportowy ogólnopolski
253 Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej “Witaj majowa jutrzenko…” dla upamietnienia Bitwy Warszawskiej 1920 r. Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi, Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej Warszawa Bema 73/75 artystyczny wojewódzki
255 MAZOWIECKIE DZIWOWISKO – PRZYGODA Z WYCINANKĄ konkurs plastyczny dla klas 4-8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Inspiracja” Warszawa Mehoffera, 90 artystyczny wojewódzki
256 Powiatowy Konkurs Literacki Piszę Książkę Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku Płock Czwartaków 6 artystyczny powiatowy
258 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w pięcioboju nowoczesnym Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa Szegedńska 11 sportowy powiatowy
259 Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Karola Wojtyły Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 3 im Karola Wojtyły Kobyłka Załuskiego 57 artystyczny powiatowy
260 Regionalny Konkurs Pięknego Czytania Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Radomiu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu Radom Trojańska 5 artystyczny powiatowy
261 “W harmonii z przyrodą” Zespół Szkół w Lubowidzu Lubowidz Jana Pawła II 46A wiedzy powiatowy
262 Festiwal Piosenki Religijnej Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie Pniewy Kruszew 57a artystyczny powiatowy
263 Konkurs historyczny Konstytucja 3 maja Fundacja Szkolna Warszawa Obrzeżna 12a wiedzy powiatowy
264 “Savoir vivre” Zespół Szkół w Lubowidzu Lubowidz Jana Pawła II, 46A wiedzy powiatowy
266 Leoniada biologiczno-chemiczna Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu Sierpc Braci Tułodzieckich 2 wiedzy powiatowy
267 Leoniada matematyczno-fizyczna Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu Sierpc Braci Tułodzieckich 2 wiedzy powiatowy
268 Leoniada polonistyczno-historyczna Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu Sierpc Braci Tułodzieckich 2 wiedzy powiatowy
269 The Smarters Brain Twister Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku Płock Czwartaków 6 wiedzy powiatowy
273 Festiwal Piosenki Religijnej Szkoła Podstawowa im. Jakuba Koopacza w Nowej Suchej; GOK Nowa Sucha Nowa Sucha 16 artystyczny powiatowy
274 Konkurs wiedzy o Janie Pawle II ,,św. Jan Paweł II -stulecie urodzin” Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie Mława 3 Maja 5 wiedzy powiatowy
275 Powiatowy konkurs matematyczno – przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski Sadowa, 11 wiedzy powiatowy
276 Powiatowy konkurs humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski Sadowa, 11 wiedzy powiatowy
277 Powiatowy konkurs lingwistyczny dla uczniów szkół podstawowych I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski Sadowa, 11 wiedzy powiatowy
279 Wojewódzki Konkurs Chórów PROJEKTU AKADEMIA CHÓRALNA – ŚPIEWAJĄCA POLSKA Narodowe Forum Muzyki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wrocław pl. Wolności 1 artystyczny wojewódzki
280 Festiwal piosenki obcojęzycznej “LOkowisko Junior” I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski Sadowa, 11 artystyczny powiatowy
281 Młodzieżowe zatargi z teatrem Młodzieżowy Dom Kultury im. Wyspiańskiego Bolesławiec Grunwaldzka 5 artystyczny ogólnopolski
282 POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNO – LITERACKI „W kręgu mitów i legend” Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Legionowo Zegrzyńska 3 wiedzy powiatowy
283 Warszawskie Olimpiady Języka Angielskiego Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Warszawa Radzymińska 227 wiedzy powiatowy
285 Olimpiada Matematyczna Juniorów Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej Warszawa Śniadeckich 8 wiedzy ogólnopolski
286 Piosenka nie zna granic Szkoła Podstawowa nr 1 Karczew Bielińskiego 7 artystyczny powiatowy
288 Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego “Ojczyzną moją jest muzyka…” Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa Balkonowa 4 artystyczny ogólnopolski
289 Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka “Niech się wreszcie każdy dowie…” Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa Balkonowa 4 wiedzy wojewódzki
290 Warszawski Konkurs Historyczno-Literacki “II wojna światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół” Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego Warszawa Balkonowa 4 wiedzy powiatowy
292 Legiony a niepodległość Polski w latach 1914-1918. Rola Józefa Piłsudskiego. Zespół Szkolno Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918 Legionowo Jana Pawła I nr 2 wiedzy powiatowy
293 Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego “Popisz się.” Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918 Legionowo Jana Pawła I nr 2 wiedzy powiatowy
294 Let’s dance. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918 Legionowo Jana Pawła I nr 2 artystyczny powiatowy
295 Szkolny Konkurs Pianistyczny Szkoły Muzycznej Ist. LMC w Warszawie Niepubliczna Szkoła Muzyczna im. Teodora Leszetyckiego Warszawa Królewicza Jakuba 69 artystyczny powiatowy
296 WEBQUEST. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918 Legionowo Jana Pawła I nr 2 wiedzy powiatowy
298 Konkurs Czytelniczy Szkoła Podstawowa nr 8 Legionowo Zegrzyńska 3 wiedzy powiatowy
299 WILANOWSKIE ZAWODY PŁYWACKIE POD PATRONATEM BURMISTRZA DZIELNICY WILANÓW M.ST WARSZAWY Centrum Sportu Wilanów Warszawa Wiertnicza 26a sportowy powiatowy
301 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Wrocław Trophy MKS Parasol Wrocław oraz Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Wrocław Lotnicza 72 sportowy międzynarodowy
302 JUDO BALTIC CUP UKS OPTY GDYNIA Cylkowskiego 5 sportowy międzynarodowy
303 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO BOCHNIA Krakowskiego Okręgowego Związku Judo KRAKÓW Jerzmanowskiego 34/23 sportowy międzynarodowy
304 I Liga Wojewódzka Trampkarzy Polski Związek Piłki Nożnej Warszawa Bitwy Warszawskiej 1920 7 sportowy ogólnopolski
305 IKIZAMA CUP Klub Judo Ikizama PIASECZNO Puławska 38/40 sportowy wojewódzki
306 Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych I Liceum Ogólnokształcące im Henryka Sienkiewicza Płońsk Płocka 56 wiedzy powiatowy
307 TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA BIAŁOŁĘKI KLUB JUDO LEMUR WARSZAWA Zaułek 34 sportowy wojewódzki
311 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAREK W JUDO UKS SAME JUDO ZĄBKI POWSTAŃCÓW 37/241 sportowy międzynarodowy
314 Konkurs Matematyczny Powiatu Żuromińskiego „PRIMUS” Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie Żuromin Wyzwolenia 61 wiedzy powiatowy
316 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO SENSEI PŁOCK UKS JUDO SENSEI PŁOCK PŁOCK Walecznych 20 sportowy międzynarodowy
317 Archidiecezjalny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Augusta Hlonda dla szkół podstawowych (klasy IV-VI i VII-VIII) Temat: Ewangelia Świętego Marka Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Warszawskiej; Międzynarodowe Centrum Dialogu Międzynarodowego i Międzyreligijnego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie; Fundacja “Słowo” Warszawa Dewajtis 5 wiedzy wojewódzki
321 MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI – “OCHRZCZENI I POSŁANI POMAGAMY MISJOM” Dzieło Pomocy “Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji Warszawa Byszewska 1 artystyczny ogólnopolski
322 JAN PAWEŁ II – NAUCZYCIELE DOSKONAŁY: STULECIE URODZIN dla szkół podstawowych (klasy V – VIII) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu Tłuszcz Kościelna 1 wiedzy powiatowy
323 “Święty Papież – patron mojej rodziny” Wydział Nauki Katolickiej Kurii Warszawsko-Praskiej Warszawa Floriańska 2A artystyczny powiatowy
328 Międzyszkolny Konkurs Literacki i Plastyczny Ja – Zwierzę Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Warszawa Stefanii Sempołowskiej 4 artystyczny powiatowy
329 Wioślarski Tytan Warszawy Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Warszawa Zaruskiego 12 sportowy powiatowy
331 Ogólnopolski Konkurs “Świadomy konsument – wpływ naszych wyborów na kondycję człowieka i świata” Społeczny Instytut Zdrowia Warszawa Konwaliowa 7 wiedzy ogólnopolski
333 Ogólnopolski Konkurs Literacki „Bajka Pomagajka” na utwór terapeutyczny. Polski Komitet Zwalczania Raka Warszawa Zawiszy 6/46 artystyczny ogólnopolski
334 Konkurs Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W Goethego Warszawa Joliot Curie 14 artystyczny powiatowy
335 Powiatowy/międzypowiatowy turniej karate Mińsko-Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushinkai Mińsk Mazowiecki Dąbrówki 33/14 sportowy powiatowy
336 Przegląd Twórczości Młodzieżowej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 Integracyjna im. Jana Pałwa II w Radomiu Radom Wierzbicka 81/83 wiedzy/artystyczny powiatowy
337 Konkurs “Conoce España” XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cerbantesa w Warszawie Warszawa ul. Zakrzewska 24 wiedzy wojewódzki
338 Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka Mazowiecki Instytut Kultury Warszawa ul. Elektoralna 12 artystyczny wojewódzki
339 “Konkurs na wynalazek” Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha Warszawa ul. Jutrzenki 105 wiedzy wojewódzki
340 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla uczniów szkół podstawowych Polski Związek Motorowy Warszawa ul. Kazmimierzowska 66 wiedzy ogólnopolski
341 Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Sola Scriptura” Wydawnictwo Augustana Bielsko-Biała pl. ks. Marcina Lutra 3 wiedzy/artystyczny ogólnopolski
342 KONKURS DRZEWO FRANCISZKA Fundacja Zakłady Kórnickie (62-035 Kórnik) Fundacja Zakłady Kórnickie (Al. Flensa 2B, 62-035 Kórnik ) Kórnik Al. Flensa 2B wiedzy ogólnopolski