Przekaż 1%

Szanowni Państwo,
jesteśmy pod koniec okresu rozliczania podatku dochodowego. Wszystkim, którzy przekazali nam swój 1% serdecznie dziękujemy. Osoby, które teraz będą wypełniały swoje rozliczenia, tradycyjnie już prosimy o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz naszej szkoły.

Aby kwota trafiła na cele naszej szkoły wypełnijcie Państwo w zeznaniu podatkowym:

KRS nr 0000013847 Samodzielne Koło Terenowe nr 162 Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Co roku zebrane fundusze są wydatkowane na najbardziej potrzebne inicjatywy wspierające pracę szkoły i naukę naszych dzieci. W zeszłym roku była to modernizacja szatni.

Na wydatkowanie środków przekazanych przez Państwa w tym roku ogłosimy Budżet Partycypacyjny, w ramach którego będziemy realizować projekty zgłoszone przez członków naszej szkolnej społeczności. O szczegółach Budżetu partycypacyjnego przeczytacie Państwo w regulaminie, który będzie zamieszczony na stronie naszej szkoły.

Z wyrazami szacunku
Zarząd SKT nr 162 STO