Przekaż 1%

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,
jesteśmy w okresie rozliczania podatku dochodowego. Tradycyjnie już prosimy o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz naszej szkoły.
Aby kwota trafiła na cele naszej szkoły wypełnijcie Państwo w zeznaniu podatkowym:

KRS nr 0000013847
Samodzielne Koło Terenowe nr 162
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Co roku zebrane fundusze są wydatkowane na najbardziej potrzebne inicjatywy wspierające pracę szkoły i naukę naszych dzieci. W zeszłym roku była to modernizacja szatni.
Na wydatkowanie środków przekazanych przez Państwa w tym roku chcemy ogłosić Budżet Partycypacyjny, w ramach którego będziemy realizować projekty zgłoszone przez członków naszej szkolnej społeczności. O szczegółach Budżetu partycypacyjnego przeczytacie Państwo w regulaminie, który prześlemy po feriach zimowych. Zachęcamy do zapoznania się z nim i zastanowienia się, jaki pomysł możemy wspólnie wcielić w życie!

Z wyrazami szacunku
Zarząd SKT nr 162 STO