Zielona szkoła kl. 7-8

FARMA KALINA Damian Rybacki
www.obozy-sportowe.info

Program Zielonej Szkoły klas VII-VIII, termin 15-19.06.2020

Zakwaterowanie: Hotel Albatros & SPA, Serwy 18, 16-326 Serwy

PONIEDZIAŁEK

12.30 Przyjazd zakwaterowanie

13.30 Obiad

14.30 Zbiórka, omówienie stacji, podział zajęć.

14.45-16.15 Klasa VIIa Wędkowanie

  • Klasa VIIb Team building
  • Klasa VIIIa Zajęcia na wodzie
  • Klasa VIIIb Gry i zabawy

16.30-18.00

  • Klasa VIIIb Wędkowanie
  • Klasa VIIa Team building
  • Klasa VIIb Zajęcia na wodzie
  • Klasa VIIIa Gry I zabawy

18.30 Kolacja

19.30 – 21.00 Zajęcia do wyboru: turniej gier zespołowych, gry i zabawy, turniej w kołki, przeciąganie na skrzynkach

WTOREK

08.30 Śniadanie

09.30-11.00

  • Klasa VIIIa Wędkowanie
  • Klasa VIIIb Team building
  • Klasa VIIa Zajęcia na wodzie
  • Klasa VIIb Gry i zabawy

11.45-13.15 Klasa VIIb

  • Wędkowanie
  • Klasa VIIIa Team building
  • Klasa VIIIb Zajęcia na wodzie
  • Klasa VIIa Gry I zabawy

9.30 – 13.00 Pasjonatom żeglarstwa proponujemy wyjazd na zajęcia nad jezioro Wigry

13.30 Obiad

14.30-18.00 Zajęcia do wyboru – uczniowie z zaproponowanych aktywności wybierają jedną opcje. Uczniowie do wyboru mają następujące stacje:

  • wycieczka rowerowa
  • kajaki, łódki z wiosłem,
  • piłka nożna,
  • dmuchańce,

13.30 – 17.00 Pasjonatom żeglarstwa proponujemy wyjazd na zajęcia nad jezioro Wigry

18.30 Kolacja

19.15 – 21.15 Zajęcia do wyboru: turniej gier zespołowych, gry i zabawy, turniej w kołki, przeciąganie na skrzynkach, wędkowanie

ŚRODA

Wycieczka na Litwę, Troki i Wilno

  • Śniadanie.

7.00 wyjazd na trasę wycieczki.

Ok. 9.00 przejazd do Trok, zapoznanie grupy z historią Zamku Wielkich Książąt Litewskich

Przyjazd do Wilna i zwiedzanie, m. in.:

  • Kościół Piotra i Pawła na Antokolu – z fundacji Michała Paca, zbudowany na wzór bazyliki watykańskiej, z wyposażeniem w rzeźby stiukowe.
  • Cmentarz na Rossie z pochówkami osób zasłużonych dla historii i kultury polskiej, litewskiej i białoruskiej, w tym grób „Matka i serce Syna”.

Możliwe zamówienie obiadu dla grupy w miejscowej restauracji (np. dań regionalnych). Po przerwie dalszy ciąg zwiedzania:

  • Ostra Brama – „litewska Częstochowa” – kaplica z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej;
  • Starówka Wileńska – jedna z największych i najpiękniejszych w tej części Europy;
  • Cerkiew św. Ducha – ze szczątkami świętych prawosławnych;
  • Pomnik Adama Mickiewicza;

Ok. 17.00 wyjazd w drogę powrotną do Polski

Ok. 21.00 obiadokolacja

CZWARTEK

08.45 Śniadanie

 9.30 – 11.00

  • Klasy VIII Paintball laserowy wersja capture the flag
  • Klasy VII Gra integracyjna

11.30- 13.00

  • Klasy VII Paintball laserowy wersja capture the flag
  • Klasy VIII Gra integracyjna

9.30 – 13.00 Pasjonatom żeglarstwa proponujemy wyjazd na zajęcia nad jezioro Wigry

13.30 Obiad

14.30 – 15.45

  • Klasy VII Paintball laserowy
  • Klasy VIII Bitwa wodna

16.15 – 17.45

  • Klasy VIII Paintball laserowy
  • Klasy VII Bitwa wodna

13.30 – 17.00 Pasjonatom żeglarstwa proponujemy wyjazd na zajęcia nad jezioro Wigry

18.15 Kolacja

19.15 – 21.15 Zajęcia do wyboru: turniej gier zespołowych, taniec, gry i zabawy, turniej w kołki, przeciąganie na skrzynkach, wędkowanie

PIĄTEK

9.00 Śniadanie (dodatkowo zabieramy suchy prowiant)

9.45 Rozdanie nagród

10.15-11.00 Pakowanie, zabieramy suchy prowiant, wyjazd do Warszawy

16.00 Przyjazd do szkoły

Cena 790 zł

Płatne na konto szkoły w dwóch ratach: I rata 400 zł do 28.02.2020r, II rata 390 zł do 10.04.2020

W tytule przelewu proszę napisać: “nazwisko, imię, Serwy”

Cena zawiera (wszystko):

  • przejazd autokarami ,
  • pełna realizacja powyższego programu,
  • zakwaterowanie,
  • pełne wyżywienie, woda dla dzieci,
  • wszystkie atrakcje,
  • ubezpieczenie NNW,
  • instruktor na klasę, instruktorzy prowadzą wszystkie zajęcia.