27 października 2020

Zielona szkoła kl. 1-3

FARMA KALINA Damian Rybacki
www.obozy-sportowe.info

Program Zielonej Szkoły SP klasy 1-3 termin 20-23.04.2020
Zakwaterowanie: OW Łucznik, Sielpia

1 dzień

  • 11.00 Przyjazd zakwaterowanie
  • 12.00-13.15 Turniej gier zespołowych
  • 13.30 Obiad.
  • 14.30 Zbiórka, podział na grupy.
  • 14.45-15.45 Klasy I Gry i zabawy na wesoło.
  • 14.45-15.45 Klasy II Team Building – budowanie drużyny, zajęcia integrujące grupę.
  • 14.45-15.45 Klasy III Paintball leserowy .
  • 16.00-17.00 Klasy I Team Building – budowanie, drużyny zajęcia integrujące grupę.
  • 16.00-17.00 Klasy II Paintball leserowy
  • 16.00-17.00 Klasy III Gry i zabawy na wesoło.
  • 17.15-18.15 Klasy I Paintball leserowy
  • 17.15-18.15 Klasy II Gry i zabawy na wesoło, klasy III Team Building – budowanie, drużyny zajęcia integrujące grupę.
  • 18.45 Kolacja
  • 19.30.-22.00 Dyskoteka, gry i zabawy

2 dzień

8.30 Śniadanie

  • 9.30-13.00 Centrum Geoedukacji w Kielcach- Centrum Geoedukacji to przede wszystkim miejsce generujące ciekawe inicjatywy z zakresu geoturystyki i edukacji geologicznej mające wpływ na kreowanie wizerunku miasta i regionu jako jednego z najważniejszych obszarów geoturystycznych w Polsce. Warsztaty – praca z kamieniem, szlifowanie, obróbka, rzeźba.
  • 13.30 Obiad
  •  14.30 – 16.30 Kalinowy Globetrotter –w 60 dni dookoła świata. Zabawa polegająca odgadywaniu haseł związanych z geografią, kulturą i ciekawostkami związanymi z różnymi Państwami na wszystkich kontynentach. Gra wzbogacona jest zadaniami na refleks, spostrzegawczość oraz kreatywność.
  • 16.45 – 18.15 Gry i zabawy bieżne
  • 20.00 – 21.15 Turniej piłkarski, gry i zabawy

3 dzień

  • Śniadanie
  • 9.30- 10.45 Grupa I Zajęcia kulinarne
    •  Grupa II Park linowy
    •  Grupa III Taniec/wspinaczka
    •  Grupa IV Paintball laserowy
    •  Grupa V Rysunek 3D
    •  Grupa VI Gry i zabawy
    •  Grupa VII Surwial
  • 11.00- 12.15 Grupa VII Zajęcia kulinarne
    •  Grupa I Park linowy
    •  Grupa II Taniec/wspinaczka
    •  Grupa III Paintball laserowy
    •  Grupa IV Rysunek 3D
    •  Grupa V Gry i zabawy
    •  Grupa VI Surwial
  • 12.30-13.00 Gra integracyjna
  •  13.15 Obiad
  • 14.15-15.30 Grupa VI Zajęcia kulinarne
    • Grupa VII Park linowy
    • Grupa I Taniec/wspinaczka
    • Grupa II Paintball laserowy
    • Grupa III Rysunek 3D
    • Grupa IV Gry i zabawy
    • Grupa V Surwial
  •  15.45-17.00 Grupa V Zajęcia kulinarne
    • Grupa VI Park linowy
    • Grupa VII Taniec/wspinaczka
    • Grupa I Paintball laserowy
    • Grupa II Rysunek 3D
    • Grupa III Gry i zabawy
    • Grupa IV Surwial
  • 17.15-18.30 Grupa IV Zajęcia kulinarne
    • Grupa V Park linowy
    • Grupa VI Taniec/wspinaczka
    • Grupa VII Paintball laserowy
    • Grupa I Rysunek 3D
    • Grupa II Gry i zabawy
    • Grupa III Surwial
  • 18.30 Kolacja
  • 19.30-21.00 Gry zespołowe

 4 dzień

  • Śniadanie
  •  09.30-10.45 Grupa III Zajęcia kulinarne
    •  Grupa IV Park linowy
    •  Grupa V Taniec/wspinaczka
    •  Grupa VI Paintball laserowy
    •  Grupa VII Rysunek 3D
    •  Grupa I Gry i zabawy
    •  Grupa II Surwial
  • 11.00-12.15 Grupa II Zajęcia kulinarne
    •  Grupa III Park linowy
    •  Grupa IV Taniec/wspinaczka
    •  Grupa V Paintball laserowy
    •  Grupa VI Rysunek 3D
    •  Grupa VII Gry i zabawy
    •  Grupa I Surwial
  • 13.00 Obiad (dodatkowo zabieramy suchy prowiant)
  • 13.45-14.15 Rozdanie nagród
  • 15.00 Wyjazd do Warszawy

 Cena: 690 zł

Płatne na konto szkoły w dwóch ratach: I rata 400 zł do 28.02.2020r, II rata 290 zł do 10.04.2020r

W tytule przelewu proszę napisać: “nazwisko, imię, Sielpia”

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem,
  • Zakwaterowanie,
  • Pełne wyżywienie,
  • Pełna realizacja powyższego programu,
  • Wszystkie atrakcje,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Opieka instruktorska.