27 października 2020

Kadra pedagogiczna SSP10

Dyrekcja Szkoły

  • Mariusz Kisiel – dyrektor szkoły
  • Anna Stawska – wicedyrektor szkoły

Nauczyciele

  • Małgorzata Białek – nauczyciel języka polskiego
  • Ewa Dąbek – nauczyciel języka polskiego
  • Ewa Uljasz – nauczyciel matematyki
  • Katarzyna Borucka – nauczyciel matematyki
  • Weronika Latoch – nauczyciel matematyki
  • Ireneusz Drąszcz – nauczyciel historii, WOS
  • Izabela Szajko-Magier – nauczyciel geografii, przyrody
  • Anna Stawska – nauczyciel biologii i chemii
  • Ewa Grącka – nauczyciel biologii, chemii, WDŻ
  • Izabela Starzec – nauczyciel informatyki
  • Mariusz Kisiel – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Aleksandra Kisiel – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Izabela Pyra – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Łukasz Szynwelski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Radosław Cwalina – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Agnieszka Bojarowska – nauczyciel języka angielskiego
  • Małgorzata Janczak-Hulewicz – nauczyciel języka angielskiego
  • Agnieszka Zawidzka-Rynduch – nauczyciel języka angielskiego
  • Jennifer Bołdak – nauczyciel języka angielskiego
  • Andrzej Hulewicz – nauczyciel języka niemieckiego
  • Antonio Lopez Fernandez – nauczyciel języka hiszpańskiego
  • Jose Maria Martinez Diaz – nauczyciel języka hiszpańskiego
  •  – nauczyciel języka francuskiego
  • Danuta Gniazdowska-Bielik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Małgorzata Makowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki, wychowawca świetlicy
  • Lidia Hryniewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Beata Kopczyńska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Agata Fijałkowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  • Lidia Rymuszka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy
  • Sara Marcioch – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, reedukator
  • Justyna Obzejta – nauczyciel muzyki
  • Iwona Marzęda – nauczyciel muzyki (zastępstwo)
  • Katarzyna Dąbrowska – nauczyciel plastyki, techniki i etyki
  • Anna Wocial – nauczyciel plastyki i techniki
  • Edyta Frańczuk – nauczyciel religii
  • s. Dagmara Dudzińska – nauczyciel religii
  • Krystian Kuźmicz – szachy
  • Monika Michta – wychowawca świetlicy
  • Elżbieta Wolff – wychowawca świetlicy
  • Ewa Korczakowska – bibliotekarz
  • Magdalena Kasica – pedagog
  • Agnieszka Kowalczyk – psycholog